Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789088400018
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789088400018
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek geeft een overzicht van de verschillende categorieen nieuwetijdskinderen met hun vaak verborgen en onbegrepen eigenschappen.
De schrijfster constateerde dat er steeds meer kinderen geboren worden met bijzondere psychische gaven. Soms beschikken ze al op zeer jonge leeftijd over een levenswijsheid die volwassenen verbijstert
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789088400018 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789088400018 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.