Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789022544532
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789022544532
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dood, in leven of gescheiden, onze partners zijn altijd onze grootste leraren. Je bent nooit per ongeluk niet de persoon met wie je samen bent. Of de relatie nu wel of niet goed is, hij of zij is altijd de perfecte leraar voor jou. Wanneer je het onderzoek gaat doen, zul je dit duidelijk zien. Er zijn nu eenmaal geen vergissingen in het universum.
Dus als je partner boos is, goed zo. Als er dingen aan hem of haar zijn die je irriteren, goed zo, want deze eigenschappen zijn van jou. Jij projecteert ze. En jij kunt ze opschrijven, onderzoeken, en jezelf bevrijden. Sommige mensen gaan naar India om een goeroe te vinden, maar dat is niet nodig: je leeft er met een samen. Je partner zal je alles geven wat je nodig hebt voor je eigen vrijheid.
| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,2 × 9,6 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789022544532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Forum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |
| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,2 × 9,6 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789022544532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Forum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.