Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789077228494
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789077228494
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Stel je toch eens voor dat alles gewoon gebeurt en dat jij je nergens druk over hoeft te maken.
Dat alles wat je doet en de keuzes die je maakt, ook allemaal vanzelf plaatsvinden.
Dan heb je dus nooit iets fout gedaan en kun je schuldgevoel, angst, stress en frustratie voortaan laten voor wat ze zijn. Lijkt je dat niet heerlijk?
Dit klinkt allemaal misschien utopisch, maar het is de zienswijze van Boeddha, Spinoza, Albert Einstein, Ramana Maharshi en vele anderen.
In dit boek voeren Patrick Kicken en Paul Smit openhartige dialogen over de veranderingen in je dagelijkse leven die ontstaan door deze non-dualistische zienswijze. Als het leven een groot spel is waarin wij als schijnbaar afgescheiden individuen slechts een rol spelen, hoe ga je dan om met relaties, verwachtingen, tegenslag, emoties, monogamie, liefde, seks, de dood, ego, geld, stress en schuldgevoelens?
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789077228494 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789077228494 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.