Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 151 pagina’s / Nederlands / 9789043909372
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 151 pagina’s / Nederlands / 9789043909372
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Sarina Bruens is bekend van het indrukwekkende tv-programma Sarina, Het Medium. Al vroeg in haar leven ontdekte ze dat ze ontvankelijk was voor contacten met overledenen. Na een lange innerlijke strijd besloot ze haar paranormale gaven te gebruiken om anderen te helpen.
In dit boek vertelt Sarina hoe ze met haar gave heeft leren omgaan en wat deze voor invloed heeft op haar dagelijks leven. Ze legt uit wat ze weet over het hiernamaals en wat ons volgens haar hier op aarde te doen staat. Aan de hand van voorbeelden uit haar praktijk laat ze zien hoe ze te werk gaat om mensen te helpen na het verlies van een dierbare: hoe ze boodschappen krijgt van gene zijde, hoe ze samen met haar cli op zoek gaat naar de betekenis daarvan en hoe dit de pijn van het verlies kan verzachten.
Behalve een bijzonder levensverhaal is dit boek ook een gids om het beste uit jezelf te halen. Sarina leert je hoe je je intu e kunt versterken, je angsten kunt verkleinen, kunt focussen op je kwaliteiten en al je energie kunt richten op dat wat je wil bereiken. Daartoe is ook de tekst van haar geleide meditatie opgenomen.
Sarina is mental coach van vele bekende Nederlanders.
Ook begeleidde ze de kandidaten van het tv-programma Idols.
Daarnaast heeft ze een column in het weekblad Privé.
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 15,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789043909372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 151 pagina's |
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 15,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789043909372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 151 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.