Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1972 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789024502349
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1972 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789024502349
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 293 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789024502349 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1972 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 293 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789024502349 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1972 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.