Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 38 pagina’s / Nederlands / 9789062382972
€ 10,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 38 pagina’s / Nederlands / 9789062382972
€ 10,00
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 40 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 11,4 × 0,5 cm |
| ISBN | 9789062382972 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 38 pagina's |
| Gewicht | 40 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 11,4 × 0,5 cm |
| ISBN | 9789062382972 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 38 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.