Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2004 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789060384824
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2004 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789060384824
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ik geloof dat veel getalenteerde mensen hun creativiteit zijn kwijtgeraakt. Ze raakten geblokkeerd – door een nare leraar, een afgunstige vriend of jaloerse ouders. Maar ongeacht je leeftijd of je levensloop, en ongeacht de vraag of het beoefenen van kunst je werk, je liefhebberij of je droom is, het is nooit te laat of te egoïstisch of te dwaas om aan je creativiteit te werken.’ Julia Cameron beschrijft in haar werkboek The Artist’s Way een praktische methode om in twaalf weken de verschillende blokkades die onze creatieve vermogens in de weg staan, op te heffen.
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789060384824 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Indigo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789060384824 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Indigo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.