Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk / 2020 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789021552248
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk / 2020 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789021552248
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek brengt de magie van het leven terug waarvan je als kind zo onder de indruk was. Het leven was adembenemend, opwindend en ontzagwekkend, en dat is het nog steeds! Als je maar weet waardoor magie wordt voortgebracht. Rhonda Byrne neemt je bij de hand. Een mysterie wordt onthuld, afkomstig van een heilige tekst. Stap voor stap komen eeuwenoude geheime lessen, onthullingen en wetenschappelijke wetten samen. Het resultaat na 28 dagen: een geluksniveau dat je niet voor mogelijk had gehouden.
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021552248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021552248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.