Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1999 / 88 pagina’s / Nederlands / 9789072455284
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1999 / 88 pagina’s / Nederlands / 9789072455284
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Julia Hastings is een visualisatie-deskundige. Als je dit boekje gelezen hebt, kun je zelf (al je wensen) visualiseren. Het is een praktische handleiding die je uitnodigt om te visualiseren. Neem je dromen en wensen serieus!
| Gewicht | 144 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 13,4 × 1 cm |
| ISBN | 9789072455284 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Zaak |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 88 pagina's |
| Gewicht | 144 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 13,4 × 1 cm |
| ISBN | 9789072455284 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Zaak |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 88 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.