Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 119 pagina’s / Nederlands / 9789020283716
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 119 pagina’s / Nederlands / 9789020283716
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
Wat je ook denkt of voelt, welke problemen of onafgemaakte dingen er ook voor jou zijn, in het nu ben je volmaakt. Ook anderen zijn volmaakt zoals ze zijn, ongeacht hoe ze zich tegenover jou hebben gedragen of hoeveel problemen ze ook lijken te hebben. Je hoeft ze niet te veranderen of te verbeteren. Wat je niet bevalt in de wereld om je heen, verwijst naar wat je in jezelf niet hebt geaccepteerd.
De dingen kunnen per definitie niet anders zijn dan ze zijn. Het enige wat je kunt veranderen, is de betekenis die jij eraan geeft. Neem de verantwoordelijkheid voor je eigen leven en voor de manier waarop jij ertegenaan kijkt, leg die niet bij anderen. Wees wie je bent en moedig anderen aan te zijn wie ze zijn. Daarmee geef je hun dezelfde vrijheid die je jezelf hebt gegeven.
| Gewicht | 207 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,9 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020283716 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 119 pagina's |
| Gewicht | 207 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,9 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020283716 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 119 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.