Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789077228265
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789077228265
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
In de tijd dat er in het westen nog bijna niemand van Ramana Maharshi, Shri Nisargadatta of Krishna Menon had gehoord, reisde Wolter Keers door India om deze mensen te bezoeken. Wolter was ook degene die het beroemde boek van Nisagadatta: ‘I Am That’ in het Nederlands vertaalde en hij werd later de inspirator van o.a. Alexander Smit en Jan van Delden.
Je zou hem dus best kunnen typeren als de ‘nestor’ van de Nederlandse advaita.
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789077228265 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789077228265 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.