Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 365 pagina’s / Nederlands / 9789069638898
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 365 pagina’s / Nederlands / 9789069638898
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Vrouwelijk manifest is een hartstochtelijke oproep aan vrouwen om te leven volgens hun bestemming en hun vrouwelijkheid volledig tot bloei te brengen. De weg die daartoe openstaat is de vrouwelijke weg – een spirituele weg die niet door oefeningen en technieken ontsloten wordt, maar door oprechtheid en liefde. De vrouwelijke weg is een levenshouding, een diep ingrijpend vrouwelijk proces dat alleen met vrouwelijke middelen ondersteund kan worden, zoals stilte, liefde, helende rituelen en handelingen, meditatie en dankgebeden. De Egyptische Moedergodin Isis op het omslag staat symbool voor vruchtbaarheid, liefde, magie en mysterie. Spiritueel lerares, seksuologe en healer Maitreyi Piontek bekwaamde zich in Chinese geneeskunde en voedingsleer, psychiatrie, taosme en westerse esoterie. Ze richtte onlangs een mysterieschool voor vrouwen op, New Daughters of Eve genaamd. In maart 2009 verscheen bij Altamira-Becht een nieuwe editie van haar bestseller De tao van de vrouw.
| Gewicht | 596 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,3 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789069638898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 365 pagina's |
| Gewicht | 596 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,3 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789069638898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 365 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.