Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789082258905
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789082258905
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
El Lenssen heeft sinds jaren een bloeiende praktijk voor spiritueel werk in Rosmalen, nabij ’s Hertogenbosch, waar haar roots liggen. Vanuit haar praktijk Het Tempeltje heeft ze in de afgelopen jaren al duizenden readings gegeven aan mensen uit heel Nederland en ver voorbij de landsgrenzen. Haar levensverhaal is een bijzonder verhaal. Het jaar 1999 bracht een magisch omslagpunt in haar leven. Sindsdien ontvangt ze boodschappen, inzichten en helderziende informatie, die vandaag de dag in lezingen en verhalen naar buiten komen. El ontwikkelde haar eigen strategieën, waarnemingsvormen en werkvormen en deze bleken zeer effectief te zijn. Ze kreeg daarmee letterlijk de sleutels tot transformatie in handen. Weet jij hoe je kunt kijken in Het Voorland van je ouders en voorouders? Weet jij dat daar het goud van jouw oorsprong verborgen ligt?
Weet jij dat je waarachtig kunt transformeren, als je daarnaar op zoek gaat?
Vind het goud in jouw oorsprong, en je wordt gezonder, gelukkiger en vitaler.
Met dit boek heb jij een sleutel tot transformatie in handen.
Welkom in mijn wereld!
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789082258905 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Tempeltje |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789082258905 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Tempeltje |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.