Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2009 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789049201326
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2009 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789049201326
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In Zen en de kunst van het verliefd worden geeft Brenda Shoshanna lezers op zen gebaseerde aanwijzingen waarmee je je liefdesleven kunt oppeppen en meer romantiek kunt ervaren. Ze geeft concrete tips waardoor je uiteindelijk een blijvende en bevredigende relatie kunt opbouwen.
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 12,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789049201326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Forum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 12,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789049201326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Forum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.