Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1977 / 309 pagina’s / Nederlands / 9789060380758
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1977 / 309 pagina’s / Nederlands / 9789060380758
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Gebundelde voordrachten over de antroposofische geneeskunde, zoals die door de grondlegger van de antroposofie in de twintiger jaren voor arbeiders gehouden werd.
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 12 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060380758 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 309 pagina's |
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 12 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060380758 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 309 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.