Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 192 pagina’s / Engels / 9781402713712
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 192 pagina’s / Engels / 9781402713712
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Based on the author’s 30 years of research on the ancient art of palmistry, this is a truly encyclopedic introduction to the tradition. More than 400 diagrams and handprints present a thorough “show of hands,” even including information on how one can change the lines on the palms. Five major topics are covered: Western hand analysis; modern psychological aspects; the basics of Indian palmistry; Chinese hand reading; and practical guidance on interpretation.
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,9 × 14,7 × 2 cm |
| ISBN | 9781402713712 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sterling Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,9 × 14,7 × 2 cm |
| ISBN | 9781402713712 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sterling Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.