Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789023009696
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789023009696
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Kamasutra voor de vrouw – Vinod Verma.
Vinod Verma, in de moderne geneeskunst even thuis als in de Ayurveda van het oude India, zet in Kamasutra voor de vrouw uiteen wat lichaam en geest nodig hebben om tot seksuele vervulling te komen. Het boek bevat allerlei oefeningen, instructies voor massage, homeopatische geneesmiddelen en recepten om de sensuele en spirituele dimensies van het liefdesspel te verdiepen.
| Gewicht | 535 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,0 × 17,0 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789023009696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
| Gewicht | 535 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,0 × 17,0 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789023009696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.