Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789062383290
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789062383290
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een bundel met een veertigtal sprookjes, legenden en verhalen die passen bij het voorjaar en de zomer. De gebeurtenissen die horen bij de christelijke feesten die we in het voorjaar vieren – Pasen, Hemelvaart en Pinksteren – worden zeer uitvoerig in de bijbel beschreven. In de verhalenschat van onze cultuur zijn ze echter niet zo zonder meer te vinden. Bij de keuze van sprookjes en verhalen voor deze bundel is geprobeerd die verhalen op te nemen, waarin motieven te vinden zijn die een bepaald facet van de genoemde feesten belichten. Laat mij het levenswater zoeken is een gezinsboek met verhalen om voor te lezen, maar ook om zelf te lezen. Als hulp bij het zoeken naar geschikte verhalen om voor te lezen is in de inhoudsopgave achter elk verhaal een leeftijdsaanduiding gegeven.
| Gewicht | 690 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789062383290 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 690 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789062383290 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.