Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2000 / 1ste druk / 478 pagina’s / Nederlands / 9789062716685
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2000 / 1ste druk / 478 pagina’s / Nederlands / 9789062716685
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek vindt u de vijftien regels voor magie (beheersing van de ziel). De ziel – de witte magiër – treedt door de eigen, innerlijke, “magische krachten” naar voren. In wezen en van geboorte is de mens goddelijk. Door de ziel wordt de mens zich bewust van het goddelijke; de ziel verlost de materie en bevrijdt de zuivere geestesvlam uit de begrenzingen van de vorm.
| Gewicht | 573 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789062716685 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Editions Lucis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 478 pagina's |
| Gewicht | 573 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789062716685 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Editions Lucis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 478 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.