Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2005 / 6de druk / 400 pagina’s / Nederlands / 9789024521517
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2005 / 6de druk / 400 pagina’s / Nederlands / 9789024521517
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Boek der Schaduwen is het waar gebeurde verhaal van de initiatie van een moderne vrouw in een ervaringswereld die de westerse wereld sedert lang vergeten is.
Het Boek der Schaduwen biedt een blik op een oeroude spirituele traditie, gericht op de magie van het leven: wicca. De lezer wordt ingewijd in de verborgen wijsheid van deze mondelinge overlevering en krijgt hulpmiddelen voor spiritueel ontwaken en zelf-transformatie.
Het Boek der Schaduwen gaat in op vele technieken van de Craft of the Wise, waaronder meditatie, trancetoestanden, rituelen, gebeden, spreuken, uittreding, symbolisme en dromen. Wie deze vaardigheden beheerst, leidt een avontuurlijk leven in een wereld vol magie.
| Gewicht | 658 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789024521517 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 658 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789024521517 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.