Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 232 pagina’s / Nederlands / 9789060381298
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 232 pagina’s / Nederlands / 9789060381298
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De opdracht van Michael als leidende geest van onze tijd. Michael is de macht die de draak bestrijdt. In het boek wordt het werkelijke wezen van Michael door Steiner openbaar gemaakt.
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789060381298 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789060381298 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.