Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789491411250
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789491411250
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
Is het mogelijk om te ontwaken? Is het slechts een vage droom die vrijwel onmogelijk waar te maken is? Het zijn vragen die veel zoekers zichzelf stellen. Stephan Bodian geeft al meer dan 30 jaar onderricht over de rechtstreekse benadering van spiritueel ontwaken. Op basis van zijn eigen ervaring geeft hij antwoorden op die vragen. Helder en vol mededogen stelt hij vast dat ontwaken altijd mogelijk is, hier en nu.
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13 × 3 cm |
| ISBN | 9789491411250 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13 × 3 cm |
| ISBN | 9789491411250 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.