Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789021552293
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789021552293
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Verruïneer je leven niet door impulsief te reageren op je omgeving De meeste mensen hebben geen helder idee welke kant het op moet met hun leven. Daarnaast hebben zij het gevoel een speelbal te zijn van hun emoties. Zij anticiperen niet op moeilijke situaties, maar reageren slechts. Moffitt maakt de lezer bewust van zijn gemoedstoestand en hoe om te gaan met lastige situaties. Door een beter inzicht te krijgen in wie je bent, zal het makkelijker zijn om vanuit die nieuwe basis met moeilijke situaties om te gaan. Je hebt het gevoel weer een keuze te hebben.
| Gewicht | 425 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789021552293 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |
| Gewicht | 425 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789021552293 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.