Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 4de druk / 2012 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789025960308
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 4de druk / 2012 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789025960308
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit mooie, kleine boekje geeft Thich Nhat Hanh inzicht in de aard van echte liefde.
Met eenvoud, warmte en directheid onderzoekt hij de vier aspecten van liefde in de boeddhistische traditie: liefhebbende vriendelijkheid, mededogen, vreugde en vrijheid. Hij legt uit hoe we deze eigenschappen van de liefde kunnen ervaren in ons dagelijks leven. Maar daar zijn de juiste omstandigheden voor nodig. Om ware liefde te ervaren moeten we volledig aanwezig zijn in ons huidige leven, in het huidige moment. Hanh biedt eenvoudige technieken om hieraan te voldoen.
Daarnaast is liefde niet alleen noodzakelijk voor de ander, maar ook voor onszelf, om pijn, angst en negatieve gedachten en gevoelens te dragen.
Thich Nhat Hanh is een boeddhistisch monnik in ballingschap, zenleraar, schrijver en dichter. Hij voelt een sterke verbondenheid met alles wat leeft en pleit voor leven met aandacht. Hij woont in Frankrijk en reist de hele wereld over om retraites te leiden
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789025960308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789025960308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.