Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 347 pagina’s / Duits / 9783894271404
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 347 pagina’s / Duits / 9783894271404
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 392 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 2,9 cm |
| ISBN | 9783894271404 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aquamarin Verlag |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Duits |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 347 pagina's |
| Gewicht | 392 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 2,9 cm |
| ISBN | 9783894271404 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aquamarin Verlag |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Duits |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 347 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.