Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1996 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789020260083
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1996 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789020260083
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Belemmerende overtuigingen kunnen obstakels vormen in ons genezingsproces. Door ons bewust te worden van onze aangeleerde overtuigingen kunnen we ons losmaken van die opvattingen die we niet langer nodig hebben en nieuwe overtuigingen creëren die gezonder voor ons zijn. Dit boek biedt een groot aantal mogelijkheden om te ontdekken welke overtuigingen ten grondslag liggen aan ons individuele .welbevinden’. Het kan ons de weg wijzen bij het vinden van belemmeringen, maar ook bij het aanboren en realiseren van onze mogelijkheden en talenten. Zo kunnen wij daadwerkelijk tot een zo gezond mogelijk leven komen. Genezen met NLP betekent de balans herstellen in jezelf door middel van heroriëntatie en doelbewuste reorganisatie van je overtuigingen.
Yoka Brouwer is NLP-trainster en holistisch therapeute. Zij introduceerde Touch for Health in Nederland en schreef samen met Dick Brouwer Houd je poot stijf en Het ABC van NLP.
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020260083 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020260083 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.