Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1983 / 295 pagina’s / Engels / 9788172611484
€ 49,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1983 / 295 pagina’s / Engels / 9788172611484
€ 49,50
Op voorraad
Op voorraad
Moving beyond the usual interpretations of this classic Chinese text — that of using it as an indicator of what to do next or attempting to predict the future — Osho is using the Tao Te Ching as Lao Tzu intended: to ignite the flame of individual awareness and insight.
His commentaries on these seven verses burn through every idea we may hold about ourselves until we can see with the same crystal clear light as Lao Tzu.
| Gewicht | 427 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,6 × 13,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9788172611484 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |
| Gewicht | 427 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,6 × 13,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9788172611484 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.