Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1979 / 403 pagina’s / Engels / 9780913546604
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1979 / 403 pagina’s / Engels / 9780913546604
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
Inspiring generations of practitioners, the life stories of these eighty-four Tantric masters demonstrate the path that men and women of all backgrounds followed to attain enlightenment in a single lifetime. An excellent introduction to the Vajrayana. Tibetan text, bibliography, iconographical notes, and index.
| Gewicht | 1196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,1 × 18,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9780913546604 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dharma Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 403 pagina's |
| Gewicht | 1196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,1 × 18,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9780913546604 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dharma Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 403 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.