Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789025901592
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789025901592
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Een jonge vrouw zet alles op het spel voor haar overtuigingThich Nhat Hanh vertelt het eeuwenoude verhaal van Kinh Tam. Zij werd geboren in een aristocratische Vietnamese familie, trouwde maar werd verstoten, en trad vermomd als man in in een boeddhistisch klooster. De toegewijde novice moet dan kiezen: onthult ze haar ware identiteit of ondergaat ze een onterechte straf? Een verhaal over de vier belangrijkste elementen van de boeddhistische liefde: liefdevolle vriendelijkheid,compassie, vreugde en vrijheid.
| Gewicht | 206 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025901592 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |
| Gewicht | 206 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025901592 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.