Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 178 pagina’s / Nederlands / 9789056701741
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 178 pagina’s / Nederlands / 9789056701741
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De vooraanstaande zenleraar Dennis Genpo Merzel, ontdoet in dit boek de verlichtingservaring van gangbare mystificaties. Hij leert ons dat deze ervaring niets anders is dan het ontwaken tot onze ware natuur die altijd aanwezig is in ieder mens. Door meditatiebeoefening leren we ons zoeklicht naar binnen te richten en dit in onszelf te ontdekken. Genpo Roshi schetst deze ontdekkingstocht, vanaf de eerste voorzichtige glimp van de boeddhageest tot aan het volledig gerealiseerde leven. Met zijn praktische, nuchtere benadering toont Genpo Roshi dat wie de Boeddhaweg wil volgen het gewone, alledaagse leven niet hoeft te verwerpen. Het gaat veeleer om een proces van integratie, waarin we vrij leren bewegen tussen de verschillende dimensies van het leven. Ons bestaan raakt dan vervuld van betekenis en vreugde en we leren het mededogen en de wijsheid die we gerealiseerd hebben, in ons dagelijks leven te integreren.
| Gewicht | 381 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789056701741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Asoka |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 178 pagina's |
| Gewicht | 381 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789056701741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Asoka |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 178 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.