Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 340 pagina’s / Engels / 9780852072806
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 340 pagina’s / Engels / 9780852072806
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
This entertaining and easy-to-understand books looks at the connection between your mind and your health, examining whether meditation can help one enjoy a better health and sense of well-being.
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780852072806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | C.W. Daniel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780852072806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | C.W. Daniel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.