Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 230 pagina’s / Nederlands / 9789069635125
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 230 pagina’s / Nederlands / 9789069635125
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Guanyin is de boeddhistische vrouwelijke belichaming van mededogen, wier lieftallig gezicht en elegante verschijning het middelpunt van devotie vormen in de meeste Chinese huizen en werkplaatsen. Je komt haar overal in de wereld tegen waar Chinezen (en vaak ook Koreanen of Japanners) wonen, in tempels, musea en restaurants. Maar toch is zij in het Westen nauwelijks bekend en is haar rol amper bestudeerd. De drie auteurs van dit boek hebben vele reizen door China gemaakt op zoek naar het ware verhaal achter Guanyin en haar oorsprong binnen de geestelijke stromingen in China. Het fraai geïllustreerde boek bestaat uit drie delen. In het eerste deel wordt de historische achtergrond van Guanyin geschetst; in het tweede deel worden de mythen en legenden rondom Guanyin ontrafeld; het laatste deel bestaat uit honderd kwatrijnen, die ook gebruikt kunnen worden als orakel.
| Gewicht | 412 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069635125 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 230 pagina's |
| Gewicht | 412 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069635125 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 230 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.