Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2004 / 751 pagina’s / Nederlands / 9789071985775
€ 72,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2004 / 751 pagina’s / Nederlands / 9789071985775
€ 72,50
Op voorraad
Op voorraad
Het Boek der Geheimen is een volledige en praktische gids voor zelfverwerkelijking, en is gebaseerd op de verzamelde wetenschap van vijfduizend jaar existentiële studie en research. Maar dit boek bevat niet een reeks antwoorden. Het is een set sleutels. Osho geeft je aan het begin de verzekering dat die sleutelset compleet is, dat er voor elke deur de passende sleutel bij is. De sleutel voor je eigen deur is er bij. Het enige dat je hoeft te doen, is de sleutels proberen totdat je er een vindt die past. Open daarmee de deur en ontdek wat er binnen te vinden is.
“Deze soetra¿s van Shiva zijn de alleroudste technieken die we kennen. Maar je kunt ze net zo goed de laatste technieken noemen omdat er niets meer aan toegevoegd kan worden. Ze zijn compleet zoals ze zijn ¿ honderdtwaalf technieken. Ze bevatten alle mogelijkheden, alle mogelijkheden die er zijn om de mind te zuiveren, om de mind te overstijgen.
Deze honderdtwaalf meditatietechnieken vormen de complete wetenschap voor de transformatie van de mind.”
| Gewicht | 1058 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789071985775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 751 pagina's |
| Gewicht | 1058 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789071985775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 751 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.