Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 359 pagina’s / Nederlands / 9799071985699
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 359 pagina’s / Nederlands / 9799071985699
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Totdat iemand zich helemaal losgemaakt heeft van het idee: “ik ben”, is er nog iets gebeurd. Je bent alleen van kleur veranderd. Je bent een kameleon, je bent gewoon van kleur veranderd. Maar alleen de kleur is veranderd, jij niet.’ – Osho
‘Het gaat dus over wat er is in die “gaps”,
het gaat over het bubbelgevoel,
het gaat over overgave,
het gaat over het intense gevoel van genieten,
het gaat over dat wat werkelijk is
En dat wat je werkelijk bent.’
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9799071985699 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9799071985699 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.