Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1971 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789020245325
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1971 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789020245325
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wijsgerige uitspraken van de Indiase filosoof die omstreeks de 7e eeuw leefde.
| Gewicht | 166 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020245325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1971 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
| Gewicht | 166 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020245325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1971 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.