Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789021539805
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789021539805
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het boeddhisme kent tien paramita’s-volmaakte eigenschappen van het hart. Dat zijn;
Vrijgevigheid
Moraal
Loslaten
Wijsheid
Energie
Geduld
Oprechtheid
Vastberadenheid
vriendelijkheid
Gelijkmoedigheid
In In aandacht leven gaat Sylvia Boorstein diep in op deze tien boeddhistische deugden.Elk hoofdstuk begint met een meditatie over een paramita, en eindigt met richtlijnen voor de dagelijkse praktijk ervan. Omdat zij zeer persoonlijk schrijft en ook haar eigen ervaringen als psychotherapeut en boeddhist in haar bespiegelingen verwerkt, is dit boek een genot om te lezen. Zowel de beginnende student van het boeddhisme als meer in gevoerde lezer zal merken dat de verfrissende en verleidelijke stijl van Sylvia Boorstein nieuwe perspectieven opent op de oude waarheden van het hart.
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021539805 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021539805 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.