Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789076771472
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789076771472
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Praktische tips en oefeningen voor het ontspannen omgaan met nieuwetijdskinderen. Voor ouders, opvoeders en hulpverleners.
Indigo-kinderen stellen hogere eisen aan de kwaliteiten van hun ouders en opvoeders dan gewone kinderen. Daarbij biedt dit boek hulp in de vorm van praktische adviezen, tips en oefeningen.
| Gewicht | 470 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 14,4 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789076771472 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 470 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 14,4 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789076771472 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.