Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 235 pagina’s / Nederlands / 9789041701817
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 235 pagina’s / Nederlands / 9789041701817
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Krishnamurti toont het leven zoals het is. ‘Innerlijke eenvoud’ bevat een schat aan persoonlijke aantekeningen van Krishnamurti (1895 – 1986) over tal van levensvragen. Rode draad daarbij is de opvatting dat je complexe dingen het best met eenvoud kunt benaderen. ‘We weten te veel en dat teveel belemmert ons zicht op het onmetelijke. Eenvoud is inzicht in dat wat is, en een handeling die uitgaat van dat wat is, is eenvoudig.’
| Gewicht | 142 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 10,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789041701817 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rainbow Pockets |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 235 pagina's |
| Gewicht | 142 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 10,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789041701817 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rainbow Pockets |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 235 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.