Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789044302769
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789044302769
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
In onze westerse cultuur is jong zijn tot deugd verheven. Osho, een van de invloedrijkste spirituele leiders van de twintigste eeuw, schreef met Jaren van wijsheid een kleine lofzang op de ouderdom.
Jaren van wijsheid is een boek met een boodschap die we allemaal ter harte zouden moeten nemen, namelijk dat ouder worden niet alleen maar oud worden is.
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 12 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789044302769 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 12 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789044302769 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.