Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789075045161
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789075045161
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Astrologie neemt in de Chinese samenleving nog steeds een voorname plaats in. Op het eerste gezicht is het grootste verschil tussen Westerse interpretatie vooral de MAAND van belang blijkt te zijn, terwijl de Chinese astrologie vooral rekening houdt met het geboorteJAAR. Maar er zijn nog alrijke andere facetten! Zo spelen de Vijf Elementen (hout, vuur, aarde, metaal en water) een niet te onderschatten rol.
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789075045161 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789075045161 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.