Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2002 / 183 pagina’s / Nederlands / 9789069632568
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2002 / 183 pagina’s / Nederlands / 9789069632568
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In de serie Krishnamurti over… worden twaalf belangrijke thema’s uit het werk van Krishnamurti belicht. Over… ‘leven en dood’ is een hoofdthema. Niets anders heeft de mens door de eeuwen heen zo gefascineerd als het ontstaan en het weer afsterven van het leven. ‘Bemin niet de fraai gevormde tak, draag niet zijn beeltenis mee in uw hart, zij zal vergaan. Bemin de gehele boom. Dan bemint u de fraai gevormde tak, het tere en het verdorde blad, de verlegen knop en de bloem in volle glorie, het vallende bloemblad en de dansende hoogten, de schitterende schaduw van volkomen liefde. Ja, bemin het leven in haar volheid. Hij kent geen verval.’ – Krishnamurti
| Gewicht | 260 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069632568 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |
| Gewicht | 260 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069632568 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.