Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789069634531
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789069634531
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een visie van formaat in een tijd dat knagende angsten bij individu en maatschappij steeds meer grip krijgen op het ons functioneren. Dit is deel 9 in de reeks ‘Krishnamuti over…’
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789069634531 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789069634531 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.