Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2001 / 369 pagina’s / Nederlands / 9789020233162
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2001 / 369 pagina’s / Nederlands / 9789020233162
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Mahabharata is de klassieke vertelling van een oorlog waarin zowel mensen als goden strijden om een koninkrijk. Van dat originele en zeer omvangrijke epos is deze uitgave een beknopte weergave.
| Gewicht | 685 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 13,7 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789020233162 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 369 pagina's |
| Gewicht | 685 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 13,7 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789020233162 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 369 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.