Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1988 / 101 pagina’s / Nederlands / 9789071985065
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1988 / 101 pagina’s / Nederlands / 9789071985065
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
De Indiase goeroe geeft zijn visie op een mondiale aanpak van de huidige wereldproblematiek, waarbij genetische manipulatie en het verdwijnen van huwelijk, godsdienst en naties centraal staan.
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789071985065 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 101 pagina's |
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789071985065 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 101 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.