Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 1ste druk / 160 pagina’s / Engels / 9781844831401
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 1ste druk / 160 pagina’s / Engels / 9781844831401
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 863 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 22,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9781844831401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Duncan Baird Publishers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 863 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 22,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9781844831401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Duncan Baird Publishers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.