Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1999 / 1ste druk / 128 pagina’s / Engels / 9780906026496
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1999 / 1ste druk / 128 pagina’s / Engels / 9780906026496
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
Set in the remote Himalayan kingdom of Bhutan, this biography of Yab Ugyen Dorji as told to his daughter, Her Majesty the Queen Ashi Dorji Wangmo Wangchuck, provides an insight into the life and times in that country during this century. Intimate glimpses of life in monasteries, remote villages, forts and palaces, provide a perspective on Bhutan’s history, society and culture.
| Gewicht | 1078 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 22,6 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780906026496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Serindia Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 1078 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 22,6 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780906026496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Serindia Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.