Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 441 pagina’s / Engels / 9788120815995
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 441 pagina’s / Engels / 9788120815995
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Contributed research papers
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 13,8 × 2,5 cm |
| ISBN | 9788120815995 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Motilal Banarsidass Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 441 pagina's |
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 13,8 × 2,5 cm |
| ISBN | 9788120815995 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Motilal Banarsidass Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 441 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.