Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 389 pagina’s / Engels / 9780880506168
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 389 pagina’s / Engels / 9780880506168
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780880506168 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | New Falcon Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 389 pagina's |
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780880506168 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | New Falcon Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 389 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.