Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1986 / 452 pagina’s / Nederlands / 9789070742119
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1986 / 452 pagina’s / Nederlands / 9789070742119
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Biografie van de bekende Indiase guru (1896-1977), die veel aanhangers won in het Amerika van de jaren zeventig.
| Gewicht | 915 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789070742119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bhaktivedanta Book Trust |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 452 pagina's |
| Gewicht | 915 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789070742119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bhaktivedanta Book Trust |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 452 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.