Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 243 pagina’s / Nederlands / 9789053400142
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 243 pagina’s / Nederlands / 9789053400142
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Chao Kok Sui is een paranormale genezer in Manilla, waar hij meer dan twintig jaar ervaring heeft. Prana of ki is de vitale levensenergie van het universum, al lang bekend in India en China. Prana komt van de zon, de lucht en de aarde. De genezer projecteert de prana naar de zieke en vermoeide mens. De genezer gebruikt zijn vingertoppen, de palmen van de handen en de ogen om de prana door te geven. Dit boek beschrijft de eenvoudige technieken die bij de prana healing gebruikt worden, evenals de resultaten die bij patiënten met allerlei soorten ziekten geboekt zijn. De beheersing van deze levensadem garandeert een volmaakte gezondheid en helpt anderen genezen.
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789053400142 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 243 pagina's |
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789053400142 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 243 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.